KRK – Novi uspjesi mladih kickboxašica

Objavio: Iva Žanetić - 21.01.2019.

Kickboxašiće s otoka Krka, Ana Znaor Milohnić i Ela Znaor briljirale su na Golden Glove Kupu u Italiji.

Ana Znaor Milohnić osvojila je prvo mjesto na Europskom kickboxing kupu Golden Glove koji je ovog vikenda održan u talijanskom Coneglianu, pored Venecije. Bila je najbolja u light contactu među seniorkama do 70 kg. Protivnice su joj bile Talijanke. U polufinalu je pobijedila Silviju Riva, a u finalu Liotu Giuseppina. Ana je bila nadmoćna tako da su oba meča završila već u prvoj rundi prekidom zbog ozljeda pri rezultatu 3:0.

kickbox

Ponos otoka / FOTO: Otok Krk

.
Njezina mlađa sestra Ela Znaor je osvojila drugo mjesto među juniorkama do 60 kg. Njezine protivnice su bile iz Slovenije i to sestre Larisa i Alisa Žagar Slemenšek koje su obje aktualne svjetske kadetske prvakinje. Ela je Larisu pobijedila u polufinalu 3:0, a od Alise je izgubila finalnu borbu.

Turnir je okupio 1.430 sportaša iz 110 klubova iz 22 države. Natjecateljice su vodili treneri Branko Fibinger iz Rijeke i Predrag Znaor iz Malinske.